Zadzwoń: 661 666 555

Algorytmy Google

Znamy je i reagujemy na każdą aktualizację

CHRONIMY TWOJĄ STRONĘ PRZED NEGATYWNYM WPŁYWEM ALGORYTMÓW

Algorytmy to niezwykle złożone zbiory czynników, które służą do oceny oraz indeksowania stron internetowych. To właśnie one decydują, na jakiej pozycji w wynikach wyszukiwarki znajdzie się dana strona internetowa.

Google na bieżąco aktualizuje algorytmy i każdego roku wprowadza około 500 zmian, które przyczyniają się do lepszego funkcjonowania wyszukiwarki i bardziej dokładnych wyników wyszukiwań dla internautów. Aktualizacjom algorytmów, które mają istotny wpływ na wynik wyszukiwarki nadaje się specjalne nazwy, a sposób ich działania jest podawany do publicznej wiadomości.

Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza naszych ekspertów zaowocowało partnerstwem z Google. Nasze działania dostosowane są do każdego z algorytmów, bezpieczne i zapewniają pożądane efekty.

Poznaj algorytmy

Google regularnie informuje nas o dokonanych aktualizacjach wszystkich swoich algorytmów, aby jeszcze skuteczniej wykryć strony, które nie stosują etycznych zasad SEO i oferują użytkownikom słabej jakości treść.


Panda

Została stworzona w celu zmniejszenia widoczności stron internetowych o niskiej jakości. Dobra strona internetowa powinna dostarczać treści, które usatysfakcjonują odbiorcę.

Pingwin

Celem algorytmu jest walka z nieetycznymi metodami pozycjonowania. Jego działanie sprowadza się do wyszukiwania nienaturalnego profilu linków prowadzących do danej strony internetowej.

Koliber

Celem kolibra jest zrozumienie kontekstu zapytania i dostarczenie jak najbardziej precyzyjnej odpowiedzi na zadane pytanie.

Dane kontaktowe
© 2015. SEO Tech. Wszystkie prawa zastrzeżone