Zadzwoń: 661 666 555

FAQ

Tu znajdziesz często zadawane pytania i ważne odpowiedzi

Jakie efekty przyniesie pozycjonowanie mojej strony internetowej?

Pozycjonowanie to proces, dzięki któremu Twoja strona internetowa znajdzie się na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwarki Google. Jest to niezwykle ważne, ponieważ wysoka pozycja bezpośrednio przekłada się na liczbę pozyskanych klientów oraz pomaga budować świadomość marki na rynku.

Kiedy mogę spodziewać się pierwszych efektów pozycjonowania?

Efekty pozycjonowania są uzależnione od konkurencyjności wybranych słów kluczowych. W przypadku, gdy pozycjonujemy serwis metodą long tail, efekty można zauważyć szybciej. Jeżeli wybieramy bardzo popularne i ogólne frazy, musimy walczyć o pozycję z wieloma innymi firmami, proces staje się trudniejszy i wymaga więcej czasu. Przy pozycjonowaniu konkurencyjnych fraz, na efekty czeka się nawet do trzech miesięcy.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Cena to kolejny element, który jest bezpośrednio związany z konkurencyjnością fraz. Jeżeli chcesz pozycjonować swoją stronę internetową na popularne, ogólne frazy, koszt pozycjonowania będzie wyższy. Pozycjonowanie z wykorzystaniem większej liczby, bardziej szczegółowych fraz jest bezpieczniejsze i korzystniejsze. Za pomocą formularza na stronie, możesz przesłać do nas propozycję słów kluczowych, na jakie chcesz się pozycjonować. Dokonamy ich wyceny i przedstawimy szacunkowy koszt pozycjonowania.

Jaki jest sposób naliczania opłat za pozycjonowanie?

Przygotowaliśmy dwie formy rozliczenia za usługę pozycjonowania. Każdy nasz klient może zdecydować, który wariant będzie dla niego najwygodniejszy. Przygotowaliśmy opłatę ryczałtową, która przez cały okres umowy jest identyczna oraz opłatę za efekt, czyli płatność tylko wtedy, gdy nasze działania przyniosą efekt w postaci wyższej pozycji w wyszukiwarce.

Czy gwarantujecie, że moja strona zawsze będzie na pierwszej pozycji?

Dynamicznie zmieniające się algorytmy Google oraz działania konkurencji powodują, że pierwszej pozycji w wyszukiwarce nie można w 100% zagwarantować. Efekty pozycjonowania nie są stałe, a pierwsza pozycja wymaga ciągłej optymalizacji oraz dostosowywania się do wymogów Google. Podczas naszej pracy na bieżąco reagujemy na zmiany w algorytmach Google, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednio wcześnie zareagować i zapobiec niższym pozycjom strony www w wyszukiwarce.

Czy istnieje minimalna liczba fraz, na które należy pozycjonować stronę?

Teoretycznie występuje możliwość pozycjonowania na bardzo małą liczbę fraz, jednak jest to metoda zupełnie nieefektywna. Większa liczba, konkretnych fraz jest dla wyszukiwarki o wiele bardziej naturalna, dlatego gwarantuje lepsze efekty. Liczba fraz z każdym Klientem jest ustalana indywidualnie.

Czy do pozycjonowania konieczne jest wprowadzanie zmian na stronie internetowej?

Odpowiednia optymalizacja to klucz do sukcesu w wynikach wyszukiwarki Google. Dopasowywanie kodu, struktury oraz treści do wymogów wyszukiwarki w znaczący sposób wzmocni efekt pozycjonowania. Optymalizacja jest jedną z pierwszych czynności, jaką dokonujemy aby odpowiednio przygotować stronę www do pozycjonowania.

Jak wygląda proces podjęcia współpracy z Waszą firmą?

Współpraca z naszą firmą oparta jest na bardzo efektywnym modelu działania. Jeżeli klient przy pomocy umieszczonego na stronie formularza wyśle do nas adres swojej strony oraz propozycje fraz, my postaramy się jak najszybciej dokonać analizy, a następnie sporządzić wycenę. Jeżeli klient wyraża chęć do dalszej współpracy, wysyłamy umowę do podpisania. Po otrzymaniu podpisanej umowy w dwóch kopiach odsyłamy jedną z nich do Klienta i przystępujemy do pracy.

Jak wygląda umowa na usługi pozycjonowania?

Każda umowa, którą podpisujemy z klientem zawiera wszystkie podstawowe elementy. Znajdziemy w niej m.in. warunki świadczenia usługi oraz określone wszelkie koszty, ponoszone przez klienta podczas procesu pozycjonowania.

W jaki sposób sprawdzę efekty Waszej pracy?

Do każdej faktury dołączamy specjalnie przygotowany raport, w którym przedstawione są efekty naszej pracy. W raporcie wyszczególnione są następujące dane: fazy na jakie pozycjonuje się dana strona internetowa, ich pozycje w wyszukiwarce oraz koszt pozycjonowania za jedną frazę.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dane kontaktowe
© 2015. SEO Tech. Wszystkie prawa zastrzeżone