Zadzwoń: 661 666 555

Od czego zaczynamy?

Dobrze przygotujemy Twoją stronę www!

ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ Z POZYCJONOWANIEM

W pozycjonowaniu liczy się dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz wiedza połączona z wieloletnim doświadczeniem. W naszej firmie łączymy te wszystkie elementy w jeden, prężenie działający mechanizm.

Wypracowaliśmy model działania, dzięki którym Twoja firmowa strona internetowa stanie się zgodna z wytycznymi wyszukiwarki. Zwiększy się jej potencjał, będzie czytelniejsza zarówno dla internautów, jak również dla robotów Google. W skuteczny sposób podwyższymy Twoją pozycję w rankingu Google.

SUKCES KROK PO KROKU

Najlepsze rezultaty osiąga się konsekwentną i systematyczną pracą. Jesteśmy tego najlepszym dowodem.


Po pierwsze - optymalizacja!

Optymalizacja to kluczowy element układanki zwanej pozycjonowaniem. To właśnie od niej rozpoczynamy naszą pracę, podczas której nasi specjaliści dostosują Twoją stronę internetową do wymogów Google dotyczących treści, kodu oraz grafiki. Optymalizacja w znaczący sposób poprawi jakość każdego serwisu i co więcej, jest działaniem zupełnie bezpiecznym i nieobarczonym ryzykiem nałożenia filtra przez Google.

Po drugie – poprawa jakości i zawartości strony

Dzięki optymalizacji w znaczący sposób poprawia się jakość serwisu, jego konstrukcja oraz zawartość. Uważamy, że jest to niezbędne działanie, w pełni bezpieczne oraz zapewniające Twojej firmowej stronie wysoką, a jednocześnie stabilną pozycję w wynikach wyszukiwarki. Wśród elementów, która zostaną zoptymalizowane na stronie wyróżniamy:

- kod strony
- strukturę linków wewnętrznych
- treść
- grafikę
- słowa oraz frazy kluczowe

Po trzecie – najefektywniejsze metody

Na szczególną uwagę zasługuje wykorzystanie podczas pozycjonowania metody long tail, która opiera się na pozycjonowaniu dziesiątek, a nawet setek precyzyjnych fraz składających się z wielu członów.

Metodę long tail polecamy w szczególności sklepom internetowym, ponieważ rozbudowane frazy umożliwiają wygenerowanie szybkich i satysfakcjonujących efektów – wzrostu sprzedaży, zysków i pozytywnego wizerunku.

Dane kontaktowe
© 2015. SEO Tech. Wszystkie prawa zastrzeżone