Zadzwoń: 661 666 555

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Zyskaj nowych Klientów!

I nternauci kochają zakupy w sieci. Produkty, które mogą znaleźć w Internecie wyróżniają się konkurencyjnymi cenami, a transakcja ich zakupu jest bezpieczna oraz wygodna. Pozwala zaoszczędzić czas, który w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważny. W Internecie handel działa na globalną skalę, a konkurencja w każdej branży jest ogromna.

W tej sytuacji właściciele sklepów internetowych powinni skupić się na działaniach promocyjnych, które wyróżnią sklep na tle konkurencji. Wysoka pozycja w Google, to gwarancja sukcesu w sieci. Sklepy internetowe to jednak niezwykle rozbudowane witryny, dlatego do ich skutecznego pozycjonowania powinno się używać metody long tail. Stosowanie tej techniki sprowadzi do Twojego sklepu internautów, którzy będą zainteresowani tym, co oferujesz.


Long tail

Long tail, to metoda pozycjonowania sporej ilości precyzyjnych fraz zbudowanych z wielu członów. Metoda ta zyskała popularność, ponieważ internauci podczas wyszukiwania informacji wpisują w wyszukiwarkę bardzo szczegółowe hasła z tzw. długiego ogona. Każdemu klientowi, który rozpocznie współpracę z naszą firmą, wskażemy najlepsze według nas słowa kluczowe, na które warto się pozycjonować.

Metoda long tail to wiele korzyści, nic więc dziwnego, że jest szczególnie wykorzystywana podczas pozycjonowania sklepów internetowych oraz rozbudowanych serwisów. Dzięki niej uzyskuje się  wysoki wolumen ruchu z wyszukiwarki, ponieważ złożone frazy przyciągają na witrynę tylko takich internautów, którzy są faktycznie zainteresowani tematyką strony, jej treścią bądź ofertą.

To o wiele wyższa konwersja, która w bezpośredni sposób przekształci się na wzrost sprzedaży oraz wielkość zysków.

TO UMIEMY!

Kreacja 85%

Analiza 95%

Strategia 98%

Efektywność 85%

Dane kontaktowe
© 2015. SEO Tech. Wszystkie prawa zastrzeżone