Zadzwoń: 661 666 555

Pozycjonowanie standardowe

Skuteczny sposób zwiększenia widoczności marki

Dlaczego warto?

Metoda pozycjonowania standardowego jest najczęściej wykorzystywaną formą zdobywania najlepszej pozycji dla stron firmowych. W oparciu o założenia klienta wspólnie dobieramy słowa kluczowe, które powinny być zarówno zgodne z tematyką danej strony internetowej, jak również sprecyzowane i dopasowane do użytkowników korzystających z wyszukiwarki.

W naszej pracy liczy się profesjonalizm, dlatego w pierwszej kolejności dokładnie przeanalizujemy Twoją stronę internetową. Zanim przystąpimy do pozycjonowania, dokonamy optymalizacji Twojej strony www m.in. pod kątem grafiki i treści strony. Dlaczego warto przeprowadzić optymalizację strony? Strona dobrze zoptymalizowana uzyskuje o wiele wyższe pozycje w wyszukiwarce. Dodatkowo, pozwala maksymalnie obniżyć koszty pozycjonowania. Strona zoptymalizowana, działa na swoją korzyść, a Google postrzega ją jako bardziej atrakcyjną.

Kolejnym krokiem po optymalizacji Twojej strony www jest dążenie do zbudowania naturalnego zaplecza linków. Współdziałanie tych dwóch elementów gwarantuje najkorzystniejsze efekty. Linki z wartościowych stron, a także unikalny i wysoki jakościowo content znajdujący się na pozycjonowanej stronie to przepis na dobre pozycje, ale SEO jest zdecydowanie bardziej skomplikowanym procesem. Dzięki linkom i ciekawej treści, zyskujesz przewagę nad konkurencją, co wiąże się z pozytywną oceną witryny przez roboty Google i jej wysoką pozycją.

Dlaczego potrzebujesz pozycjonowania?


RUCH UŻYTKOWNIKÓW

Według badań osoby, które pojawiły się na stronie internetowej dzięki wynikom organicznym, spędzają na niej więcej czasu.

NOWI KLIENCI

Wysoka pozycja strony www generuje na niej ruch, dzięki czemu z zawartą na niej ofertą zapozna się większa liczba osób.

WIZERUNEK

PozycjonowanIe pomaga kreować pozytywny wizerunek oraz rozwija świadomość marki, co wpływa na jej ogólne postrzeganie.

SPRZEDAŻ

Większy ruch na Twojej stronie www wiąże się z większą sprzedażą. Pozycjonowanie jest więc inwestycją, która się opłaca.

The objective is not to make your links appear natural.
The objective is that your links are natural.

Matt Cutts

Zespół do walki z webspamem w Google

Dane kontaktowe
© 2015. SEO Tech. Wszystkie prawa zastrzeżone