Zadzwoń: 661 666 555

Zdejmowanie filtrów

Szybko i skutecznie

Kara od Google

Pozycjonowanie to złożony proces wymagający systematycznej pracy. Dla wielu właścicieli stron internetowych liczy się natychmiastowy efekt, dlatego często powierzają oni swoje strony internetowe firmom, które wykorzystują nieetyczne metody pozycjonowania.

W krótkofalowej perspektywie korzyści z pewnością będą zauważalne, jednak jest to najkrótsza droga prowadząca do bardzo niemiłych konsekwencji. Celem Google jest świadczenie usługi wyszukiwania informacji na najwyższym poziomie, dlatego wszystkie strony, które znalazły się na wysokiej pozycji przy pomocy działań niezgodnych z regulaminem czeka kara w postaci nałożenia na witrynę filtra.

Należy być świadomym, że nałożenie na witrynę filtra wiąże się z konsekwencjami. Strona, na której się pojawi nagle i w znaczący sposób obniży swoją pozycję w wyszukiwarce. Filtr stał się prawdziwym utrapieniem dla wielu stron firmowych oraz sklepów internetowych.

Filtr i co dalej?

Jeżeli i Ty również zmagasz się z problemem filtra Google, mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie.

Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest bezwzględne pozbywanie się nałożonych przez Google filtrów. Wypracowane przez naszych ekspertów metody działania w skuteczny sposób pomogły już wielu firmom w całej Polsce wrócić na pożądane miejsce w wynikach wyszukiwarki. Jeżeli zostałeś poinformowany o nałożeniu filtra, jak najszybciej zgłoś się do nas! Bardzo dokładnie przeanalizujemy strukturę Twojej witryny, znajdziemy w niej wszystkie nieprawidłowości, a następnie przystąpimy do działań naprawczych.

Skupimy się na usunięciu nienaturalnych linków, które prowadzą do Twojej strony internetowej i które są prawdopodobnie główną przyczyną otrzymania kary. Jeżeli uznamy, że strona internetowa jest już zgodna z wszelkimi wymaganiami, to w Twoim imieniu zgłosimy ją do Google w celu ponownego przywrócenia do wyników wyszukiwarki.

Dane kontaktowe
© 2015. SEO Tech. Wszystkie prawa zastrzeżone